ART / Lithographs / Giclée 13988006
nr 1398 8006
Rikke Darling
(f. 1975), Danmark
Rikke Darling (b. 1975), Denmark. "Bubbles". Signed, numbered 2/100, giclée på duk, 50x40 cm, unframed,
"Bubbles". Signerad, numrerad 2/100, giclée på duk, 50x40 cm, oramad
Rikke Darling, Danish painter born 1975.
SEK 100
Monday May 24 2021
at 20:35:16
20/5 10:14:53